Na łączny czas oczekiwania na otrzymanie przez Klienta danego Produktu (czas dostawy) składa się czas realizacji Zamówienia przez LAFFEY oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika.

Termin realizacji dostawy

Czas realizacji Zamówienia przez LAFFEY, liczony jest od momentu potwierdzenia przez LAFFEY, przyjęcia Zamówienia do realizacji, do momentu nadania przez LAFFEY, przesyłki zawierającej Produkty i wynosi maksymalnie 3 dni robocze.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie danych zamówienia oraz Ogólnych Warunków (regulamin sprzedaży) następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zwrot towaru

Prawo odstąpienia od umowy Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Regulamin

Wszystkie powyższe informacje są szczegółowo opisane w regulaminie.